Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare, Peavy XC-400, Mark III Series, snr. 0A-611700, med strömsladd, smutsfläckar, ej på visning
Akustisk gitarr med mic, Stagg, modellnr.C546TCE-N, snr.07047287, repor, stötskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr, Parkwood, modellnr. PW410, snr.10031794, tillverkad i Kina, i mjukt fodral
Elgitarr, Ibanez, SA series, snr. J11115199, ytliga repor på kroppen, i mjukt fodral