Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2017
Klubbad för
Akustisk gitarr Fender, modell: CD60 BLK, snr: 100306853, repor, lack- och stötskador, i mjukt fodral
Förstärkare Blackstar ID Core Stereo 40 med adapter, + Footswitch Blackstar. Ej med på visning.
Spelkonsol, Play-Station 4, modell:CUH-1216A, med 2 handkontroller och kablar, snr: 03-27452295-5855392