Avslutad | Pant – Tisdag 21 mars 2017
Canon Eos 7d , objektiv 18-55mm, minneskort 8gb laddare, blixt Nissin Speedlite Di466, manual, väska
Klockor Louis Vuitton
Armbandsur, Louis Vuitton Tambour Brun 39,5MM, modell Q1111, serie nr TQ4017, quartz, datum, 100M, stål, cert 2015, läderband (bruksskick), box
Armbandsur International Watch Co Schaffhausen, vit urtavla, Ø34mm, stål, plexiglas, manuell, läderband ej orginal
Klockor Girard-Perregaux
Armbandsur, Girard-Perregaux 17 rubis, manuell, liten sekundvisare, plexiglas, 18K, Ø34mm, läderband ej orginal
Herrur Unitas, verk 6497, skelleterad, lärlingsarbete dansk urmakarskola, 30M, vattentät, stål, nr 613100, manuell, med förgyllda detaljer med läderband
Samsung Galaxy Gear SM-V700, Rose Gold med ljus gummiarmband, laddare, dockningram och box, snr rf2da15vaan
Armbandsur, Omega Seamaster, Big Blue, 120m/400, caliber 1040, modell nr:176004, automatisk, Ø43MM, (Höjd urtavla:1,5cm, stål, kronograf, läderband ej orginal
Herrur Rolex Precision (endast boett) stål serie nr 2664010 modell nr 6694, år 70-71, Ø34mm sekundvisare, datum, automatisk. skadat plexiglas
Visa varaParti Guld
Damur Omega double manuell plexiglas Ø14mm med länk defekt (korridor) 17cm 18K brv 16,0g med orginal ask