Halsband Pansar 18K 24,0g 51cm
Utrop: 7 800 kr
Collier 18K 13,3g 45,5cm, med stenar
Utrop: 4 000 kr
Armband 18K 5,6g 18cm, med stenar
Utrop: 1 600 kr
Parti guld 18K 18,5g defekt
Utrop: 5 400 kr
Örhängen 1 par 18K 1,0g
Utrop: 450 kr
Ring 18K 4,7g Ø17¾, nagg, med sten
Utrop: 1 500 kr
Ring 14K 3,5g, skev, med stenar
Utrop: 750 kr
Ring 14K 2,5g Ø17¼, med diamanter 10xca.0,01ct 12xca.0,005ct
Utrop: 600 kr
Örhängen 1 par 18K 2,9g
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K 2,2g Ø16¾, skev, med diamanter 4xca.0,005ct
Utrop: 700 kr
Halsband Pansar 18K 25,5g 55cm
Örhängen 1 par 18K 2,1g, skruvlås, med odlade pärlor
Halsband Bismarck 18K 13,3g 46,2cm
Utrop: 4 400 kr
Ring 23K 6,2g, skev, med sten
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K 1,6g Ø16¾, nagg, med diamant 1xca.0,04ct
Utrop: 550 kr
Hänge/Brosch 18K 8,5g, med came
Örhängen 1 par 18K 2,9g, bucklor
Utrop: 900 kr
Brosch 18K 4,4g, med odlade pärlor
Parti guld 18K 4,4g graverat, defekt
Armband Bismarck 18K 17,4g, med berlocker, flera belocker skadade
Utrop: 5 000 kr
Tisdag 21 mar 2017