Halsband S830 14,1g 60cm
Utrop: 100 kr
Halsband Figaro S925 131,6g 53,5cm, små skador
Utrop: 750 kr
Halsband Figaro S925 18,0g 62cm
Utrop: 150 kr
Hänge S925 21,0g, små repor
Utrop: 350 kr
Halsband Ankar S925 108,7g 53cm
Utrop: 600 kr
Ring S925 5,2g Ø20¾, skev
Utrop: 50 kr
Halsband S925 158,3g 66cm
Utrop: 850 kr
Parti silver S925 47,8g, skadat
Utrop: 250 kr
Armband Pansar S925 50,0g 22cm
Utrop: 375 kr
Parti silver S925 376,7g skadat
Utrop: 2 100 kr
Ring S925 10,0g Ø20cm, med nagg
Utrop: 75 kr
Halsband Ankar S925 143,0g 57cm
Utrop: 800 kr
Parti silver S925 22,9g, skadat
Utrop: 125 kr
Plakett S925 51,2g "Häststudie för trivulziomonumentet"
Utrop: 275 kr
Orion, fickur, två boetter S800, boettnr.126964, defekt urverk, timvisaren saknas, skadad urtavla, med defekt klockkedja i metall
Ring S925 2,2g Ø15¾, med stenar
Ring S925 6,8g Ø16
Ring S925 2,8g Ø16½, med sten
Ring S925 1,4g Ø15¾, med sten
Ring S925 2,3g Ø15¾, med sten
Tisdag 21 feb 2017