61 - 80 av 1 194
1...345...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Halsband S830 14,1g 60cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Figaro S925 131,6g 53,5cm, små skador

650 kr

Utrop: 750 kr

Halsband Figaro S925 18,0g 62cm

Utrop: 150 kr

Hänge S925 21,0g, små repor

Utrop: 350 kr

Halsband Ankar S925 108,7g 53cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring S925 5,2g Ø20¾, skev

25 kr

Utrop: 50 kr

Halsband S925 158,3g 66cm

800 kr

Utrop: 850 kr

Parti silver S925 47,8g, skadat

225 kr

Utrop: 250 kr

Armband Pansar S925 50,0g 22cm

Utrop: 375 kr

Parti silver S925 376,7g skadat

2 200 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring S925 10,0g Ø20cm, med nagg

50 kr

Utrop: 75 kr

Halsband Ankar S925 143,0g 57cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Parti silver S925 22,9g, skadat

100 kr

Utrop: 125 kr

Mynt Övrigt

Plakett S925 51,2g "Häststudie för trivulziomonumentet"

250 kr

Utrop: 275 kr

Orion, fickur, två boetter S800, boettnr.126964, defekt urverk, timvisaren saknas, skadad urtavla, med defekt klockkedja i metall

175 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,2g Ø15¾, med stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 6,8g Ø16

225 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 2,8g Ø16½, med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 1,4g Ø15¾, med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,3g Ø15¾, med sten

50 kr

Utrop: 75 kr