641 - 660 av 1 194
1...323334...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Oljemålning Mona Dolores med förgylld ram 1800-talet, 20 x 30cm. Rammått: ca 43 x 50cm.

Utrop: 1 800 kr

Väggtallrik Grekland Hand-made by Lindos Keramik. Rodos - Greece. Blommotiv. Ø ca 21cm.

50 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Grekland Savas Keramik Rhodos. Ø 19,5cm.

50 kr

Utrop: 50 kr

Keramiktavla Jie Grantofta Sweden Näckrosmotiv. Ca. 22 x 32cm. Nr: 874.

Utrop: 100 kr

Glas Vaser

Askfat Glas Höjd: ca 9cm. Ø ca 11cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas Orange/gul (några fläckar) Höjd: ca 21cm, Ø ca 7cm.

50 kr

Utrop: 50 kr

Glas Vaser

Vinkaraff Glas Höjd: ca 27cm.

225 kr

Utrop: 50 kr

Glas Vaser

Vinkaraff Glas Höjd: ca 22cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1971 Ø ca 21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1979 Ø ca 21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1973, Ø ca 21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1977 Ø ca 21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1974 Ø ca 21cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1989 Ø ca 21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1976 Ø ca 21cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1972 Ø ca 21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1984 Ø ca 21cm.

75 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1987 Ø ca 21cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1990 Ø ca 21cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

Väggtallrik Rörstrand Mors Dag 1975 Ø ca 21cm.

25 kr

Utrop: 50 kr