Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017
Klubbad för
Oljemålning Mona Dolores med förgylld ram 1800-talet, 20 x 30cm. Rammått: ca 43 x 50cm.
Väggtallrik Grekland Hand-made by Lindos Keramik. Rodos - Greece. Blommotiv. Ø ca 21cm.