Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017
Garmin Fenix 3 Sapphire HR, smart/multisportklocka, Ø51mm safirglas, gummiarmband 16-24cm, GPS, bluetooth, vattentät 100m, ANT+, pulsmätare, hastighetsmätare, wifi m.m, extra för simning/rodd/golf/skidåkning/löpning, snr 4MR001985, med usb laddare
Klockor Calvin Klein
Damur Calvin Klein, modell:K34243, quartz, stål, bredd 32mm, armband 15cm, nytt batteri behövs, 2006, med manual i original box
Musikinstrument Övrigt
Fender Twin Reverb gitarrförstärkare, silverface, 2x12tum, åldersslitage, kontrollratt saknas, vissa skrapmärken, snr 730035, elementen stämplade 1973. Ej med på visning.
Dator laptop HP Probook 6460b, Intel i3-2310M @2,10GHz, 4GB minne, 300GB hårddisk, Windows 7 Pro, med laddare, brännmärken tangentbord, Ser.nr: CNU1461W8C
Dator/läsplatta Samsung XE500T1C Windows med laddare, låst (Microsoft lösenord), Ser.nr: HWW091CD200591T
Elektronik TV-apparater
Värmelampa Glory metall, ställbar. Med klämanordning för att fästa i bord eller hyllkant. Omrking 1900-talets mitt. Märket GLORY, MADE IN SWEDEN. Kupans Ø 28cm. Bruksslitage. (Ultraröda strålar Lang Wellstrahlen). Ej med på visning.
Elgitarr Ibanez RG-seris Japan, mörkblå metallic, lackskador/kantstött kropp. Mjukt fodral