521 - 540 av 1 194
1...262728...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Hänge hjärta 18K 1,6g svenskstämplad

Utrop: 750 kr

Halskedja Pansar 18K 1,7g 40,5cm Balestra

425 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld defekt 18K 2,2g

Utrop: 650 kr

Parti guld defekt 18K 5,0g med pärla

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Fiskben ojämn i länk 18K 8,7g 62,5cm stämplad SEPAHAN E02

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 5,6g

Utrop: 2 400 kr

Ring gravyr 21K 3g Ø17¼

Utrop: 1 000 kr

Udda Örhänge 18K 0,2g

Utrop: 75 kr

Halskedja defekt 21K 5,2g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Venezia 18K 6,4g 45,3cm stämplad SSÄ Balestra

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring gravyr med diamanter 4xca0,04ct 6xca0,02ct 18K 4,4g Ø18

Utrop: 1 400 kr

Halskedja manglad Pansar 9K 30,7g L:52,5cm B:0,8cm stämplad WJJ

Utrop: 4 400 kr

Garmin Fenix 3 Sapphire HR, smart/multisportklocka, Ø51mm safirglas, gummiarmband 16-24cm, GPS, bluetooth, vattentät 100m, ANT+, pulsmätare, hastighetsmätare, wifi m.m, extra för simning/rodd/golf/skidåkning/löpning, snr 4MR001985, med usb laddare

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Calvin Klein

Damur Calvin Klein, modell:K34243, quartz, stål, bredd 32mm, armband 15cm, nytt batteri behövs, 2006, med manual i original box

425 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Fender Twin Reverb gitarrförstärkare, silverface, 2x12tum, åldersslitage, kontrollratt saknas, vissa skrapmärken, snr 730035, elementen stämplade 1973. Ej med på visning.

Utrop: 7 200 kr

Dator laptop HP Probook 6460b, Intel i3-2310M @2,10GHz, 4GB minne, 300GB hårddisk, Windows 7 Pro, med laddare, brännmärken tangentbord, Ser.nr: CNU1461W8C

1 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Dator/läsplatta Samsung XE500T1C Windows med laddare, låst (Microsoft lösenord), Ser.nr: HWW091CD200591T

500 kr

Utrop: 2 000 kr

Elektronik TV-apparater

Värmelampa Glory metall, ställbar. Med klämanordning för att fästa i bord eller hyllkant. Omrking 1900-talets mitt. Märket GLORY, MADE IN SWEDEN. Kupans Ø 28cm. Bruksslitage. (Ultraröda strålar Lang Wellstrahlen). Ej med på visning.

25 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Ibanez RG-seris Japan, mörkblå metallic, lackskador/kantstött kropp. Mjukt fodral

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Samson S1 + Stämapparat Dean LT-10 (ej batteri/ej funktionstestad)

125 kr

Utrop: 100 kr