1741 - 1760 av 1 772
1...878889 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2017

Klubbad för

Klockor Diesel

Diesel Klocka DZ-7234 nr 111107 tyg band går ej

350 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani Klocka AR-8022 kronan sne,går ej med ett par manschettknappar oädel,

425 kr

Utrop: 425 kr

Seiko klocka 0622150 datum förgylld saknar färg på vissa ställen, repig extra länkar

200 kr

Utrop: 250 kr

Certina klockla C017410A stål läderarmband quartz

850 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Fritids Yxa Kilafors plast skaft Agdor Viking med såg . Ej med på visning.

150 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskrulle Ambassadeur 6500 C Syncro drag Abu Garcia

500 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Kastspö Ron Thompson 12`-360cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Damur Tissot 18K oädelt band går ej totalvikt 18,6g

700 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K med diamant 1xca0,40ct Ø18½ 4,9g

Utrop: 4 800 kr

Örhängen 18K ett par Ø2,4cm 3,8g

Utrop: 1 700 kr

Halscollier 18K med färgade stenar, lås saknas 42,5cm 6,1g

1 900 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 21K 1,9g

Utrop: 700 kr

Parti guld 21K skador finns 9,3g

Utrop: 3 200 kr

Örhängen 18K ett par med stenar 5,7g

Ring 18K Ø17 2,1g

Ring 18K vitguld med idmant 1xc0,10ct Ø17¾ 3,2g

Ring 18K med stenar graverad Ø16½ 2,8g

Örhängen 18K ett par Camé 6,0g

Örhängen 18K pärlor olika öglor 2,9g

Certina 18K nr 894798 med läderband skadat manuell