1721 - 1740 av 1 772
1...86878889 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 februari 2017

Klubbad för

Armringar 18K 3st med stenar Ø6cm 38,9g rodineras om

6 900 kr

Utrop: 8 300 kr

Armring 18K med bokstav S Ø6cm 22,5g

Utrop: 7 000 kr

Armband 18K 20cm 2,8g

Utrop: 1 100 kr

Halscollier 18K 45cm 6,3g

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K tvåfärgad Ø17 repor finns 10,1g

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 27xca0,005ct Ø17 6,3g

Utrop: 2 800 kr

Halskedja 18K Pansar 62cm 16,5g

Utrop: 6 200 kr

Hänge 18K vitguld med pärla 1,0g

Utrop: 425 kr

Örhängen 18K Creoler ett par Ø6cm 7,2g

Utrop: 3 200 kr

Örhängen 18K vitguld ett par Creoler Ø7cm 11,8g rodineras om

Utrop: 3 400 kr

Armringar 21K 3st Ø6,7cm 37,6g

11 000 kr

Utrop: 13 200 kr

Armringar 21K 3st Ø6,7cm 38,1g

11 200 kr

Utrop: 13 600 kr

Halskedja 21K små skador ca81cm 23,0g

Utrop: 7 600 kr

Armband 18K Bismarck slitet 9,8g

Utrop: 2 900 kr

Armband 14K Pansar 23cm 62,5g

Utrop: 14 800 kr

Halskedja 18K 47,5cm 8,1g

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 21K skadad skena 3,7g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 7,7g

Utrop: 3 400 kr

Örhängen 18K ett par med krokar 2,1g

1 000 kr

Utrop: 900 kr

Halskedja 18K Pansar 47cm 12,9g

Utrop: 4 800 kr