Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2017
Ljusstakar 1 par, betsad björk, Liljeholmens Stearinfabriks Aktiebolag, modell: Carl Malmsten nr.11
Elektronik Musik
Högtalare, Samsung M5, bluetooth, modell WAM551, SNR 0AGU127F900860L, med adpater. Ej på visning
Mobiltelefon Samsung Galaxy S5, modell: SM-G900F, IMEI:354886066033139/01, stötskador på kanterna, repor på skärm, med plånboksfodral
Mobiltelefon One+, modell: A2003, 64GB, repig skärm, IMEI: 867290021818702, med Belkin-laddare i Samsungkartong
Digitalkamera Nikon Coolpix P80, snr: 40128258, repig skärm, med batteri och del av laddare , i väska
Systemkamera, digital, Canon EOS 550D, snr: 0631205760, med objektiv Canon EFS 18-55mm 1:3,5-5,6 IS II, snr:9036037785, med batteri, utan minneskort och laddare, i väska
iPad 2, Apple, modell A1396 (år 2011) , 16GB, IMEI:012804006292180, repig, med skärmskydd och laddare, i fodral
Laptop Asus, modell: NX90JQ, snr: AAN0AS781491449, repig, audio by Bang & Olufsen, med laddare