881 - 900 av 1 502
1...444546...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2017

Klubbad för

Elbas SAndberg California lackskador i hårt fodral

Utrop: 7 200 kr

Elgitarr Gherson SG skadad i mjukt fodral skadat

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Akustiskt gitarr, Lag, i hårt fodral

Utrop: 4 200 kr

Akustisk gitarr, Yamaha CG-101, snr.00704297, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk Gitarr Ramon Garcia Angelina i tygfodral

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Banjo Fame Hondo HB5A små lackskador, en sträng saknas i hårt fodral

800 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr, Hondo, modellnr. H307A, i hårt fodral

275 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Samick LS-11 små lackskador i mjukt fodral

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Cykelsadel Brooks Champion B17 bruksskick. Ej på visning.

475 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Övrigt

Cykelsadel Brooks B66 bruksskick med liten väska med sadelskydd .Ej på visning.

450 kr

Utrop: 375 kr

Basgitarr, Chord, modellnr. CPB-60, stötskador, i mjukt fodral

Utrop: 700 kr

Bass Amplifier, modellnr. BA-15, snr. -, med strömsladd Ej på visning

100 kr

Utrop: 125 kr

Banjo, Deering Goodtime, snr.12-05, tillverkad i USA, i hårt fodral

2 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Taklampa Blasted pendel Kai linke 1 i kartong. Ej på visning.

400 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr, Hohner, modellnr.HC06, repor, stötskador, i kartong

Utrop: 300 kr

Akustisk gitarr, Ibanez Concord 699, snr.G780455, repor, stötskador, en sträng saknas, en stämknopp utbytt, i skadat fodral

2 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin, Rolf Berg Keramik, tomte med paket, höjd 7cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Rolf Berg keramik, tomte med äppelkorg, höjd 8cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Rolf Berg Keramik, tomtegumma med fiskfat, höjd 7,5cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Champagneglas 2st, Orrefors, design Anne Nilsson, modell: Clown, höjd 26,5cm

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr