1141 - 1160 av 1 319
1...575859...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017

Klubbad för

Ljusstakar 1 par, Kosta Boda, Atoll, design Anna Ehrner, höjd: 14,5cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Supkoppar 4st. Scandia Tenn, höjd: 5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar 1 par, metall, höjd: 45cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Digitalkamera, Canon EOS 1200D, snr.023071145069, objektiv Canon EFS, snr.1556102623, 18-55mm, Macro 0.25/0.8ft, med laddare, i väska

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Digitalkamera, Fujifilm, Finepix HS10, med objektiv Fujinon f4.2-126, 30x zoom, 1:2.8-5.6, med minneskort 8GB, i väska

Utrop: 1 200 kr

Litografi, signerad Ulf Greder (1949- ), "The Phene Arms", numrerad 306/360, 50x60cm, i ram, saknar glas

Utrop: 600 kr

Litografi, signerad Ulf Greder (1949- ), "The Antiques dealer", numrerad 291/360, 50x60cm, i ram

500 kr

Utrop: 600 kr

Olja på duk, signerad C. Hansen, vintermotiv, 37x45cm, i ram

100 kr

Utrop: 75 kr

Cartier, Tank Solo, damur, nr.827971UX 3170, stål, quartz, safirglas, stållänk, repig, viklås, extra länkbitar, box, ytterkartong, cert juli 2015

14 400 kr

Utrop: 12 000 kr

Halsband Kejsar 18K 35,9g 60cm, ihålig

Utrop: 10 200 kr

Bakelsespade S830 50,4g 210mm, Prinsess

425 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 9st. S830 95,3g 105mm, Prinsess

475 kr

Utrop: 450 kr

Dessertgafflar 9st. S830 156,2g 140mm, Prinsess

950 kr

Utrop: 750 kr

Ring S925 13,2g, saknar sten

100 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 14K 3,9g skadat

Utrop: 850 kr

Halsband 18K 35,6g 41cm, trefärgat

Utrop: 10 200 kr

Hänge 18K 0,3g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halsband Pansar 18K 1,5g 36cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Parti guld 18K 11,1g graverat

Utrop: 3 200 kr

Parti guld 18K 6,5g defekt

Utrop: 1 900 kr