Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 januari 2017
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BURBERRY, brunt läder, rutig canvas spänne i mässing, längd 80cm, bredd 4cm.
COLLIER, LANVIN, vintage, ormlänk i gulmetall, längd 50cm, hänge i plats, från ca 70-tal.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 30, damier ebene, canvas, 30x18x20 låsa samt nycklar, dustbag, från 2010.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, Revolution Joanna, svart läder, detaljer i gulmetall, 20x12x3,5cm, dustbag
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, Small Hobo, svart läder, detaljer i gulmetall, 33x33x6cm, dustbag.
Kläder Skor
BALLERINASKO, LAUREN by RALPH LAUREN, brunt präglat läder, brun mocka, klack 1,5 cm, stl 41, skokartong.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, Ceinture Réversible, damier ebene, längd 80cm, bredd 3cm, vändbart.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, VERSACE, svart läder, svart tyg med beige logga, stl 37, klack 10cm, detaljer i vitmetall.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, svart scotch grain, brunt läder, 21x21x13cm, avtagbar axelrem, dustbag, visst slitage
VÄSKA, FENDI, Ltd, beige läder, blå mocka, vitt ponnyskinn, detaljer i vitmetall, 25x11x4cm