Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 januari 2017
VÄSKA, MOSCHINO, Ltd, svart läder, röda kanter och foder, gulmetalldetaljer, 25x26x17 cm, gjord för 30 års jubileum, slitage
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cols Verts, Christian Vauzelles, 100% siden, 90x90cm, puderrosa, ljusblå
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, 85x85cm, svart bård, vit, blommor i gult och blått.
Kläder Skor
SKOR, DOLCE&GABBANA, beige spets med spänne i vit, champangefärgad strass, klack 7 cm, stl 40, skopåse samt kartong.
VÄSKA, LAUREN RALPH LAUREN, ljusbrunt läder, detaljer i gulmetall, 29x25x9cm, dustbag
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma, monogram canvas, vintage, 32x24x16m, lagning på höret (ej gjord hos Louis Vuitton)
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Grand Bucket, monogram canvas, 27x35x20cm, fodret är borttaget, pochetten saknas.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Voitures a Transfor mation, Fancoise de la Perriere, 100% siden, 90x90cm, blå, vit, lite blekt.