1521 - 1540 av 1 780
1...767778...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2017

Klubbad för

Armring med sten, stenar saknas, skev skena, Brv 8,1g

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K med sten, graverat, Brv 18,6g

Utrop: 5 000 kr

Bit av ring med diamanter 3xca0,10 ct vitguld infattning 18K Brv 1,2g

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Udda örhänge med stenar 18K trasigt Brv 2,2g

Utrop: 600 kr

Hänge 18K "ängel" med liten diamant tvåfärgad 1,1g

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par 18K med sten Brv 0,7g

Utrop: 300 kr

Halsband Singapore 21K 49cm 4g

Utrop: 1 400 kr

Hänge med stenar 14K Brv 5g

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par med stenar 14K Brv 2,9g

Utrop: 500 kr

Litografi Bengt Lindström, ur serien "La Grande Fete", signerad, 123/250, 71x51cm, i ram och glas, kantstött ram

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 2 ringar, höjd 12cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 3 ringar, höjd 14,5cm

225 kr

Utrop: 175 kr

Ljusstake, Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, 4 ringar, höjd 18,5cm

250 kr

Utrop: 250 kr

Glas 4st Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo Ø4cm, höjd 5,5cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Vas Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, bruksslitage, höjd 24cm

175 kr

Utrop: 175 kr

Skål/vas Iittala, design Timo Sarpaneva, modell Festivo, höjd 18,5cm, Ø10cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Rörstrand, Swedish Grace, 0,3L ljusblå Ø12cm, höjd 5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål, 3st Rörstrand, Swedish Grace, 0,3L vita Ø12cm, höjd 5cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Salt/peppar kar i silver med glasskål inuti, Ø4,2cm Brv 97,8g

425 kr

Utrop: 400 kr

Armbandsur, Marc by Marc Jacobs MBM 1269, qurtz, stål med läderarmband, snr: 111508 i box

Utrop: 700 kr