Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2017
Michael Kors, damur, stål, quartz, stållänk, går ej, snr: 251304, snr: 258800 i box
Breitling, Chronomat Avenger Seawolf, herrur, stål, quartz, kronograf, safirglas, slitet läderband, refnr: A73390, snr: 1221342, i box med cert 2010
Grewaco, herrur, stål, läderband, repigt plastglas, manuell, skadad urtavla, skador på horn
Herrur, stål, automat, repigt plastglas, skadad urtavla, datum, läderband, boettnr: 450530
Herrur, stål, automat, repigt plastglas, skadad urtavla, datum, läderband, boettnr 197012
Cartier, Pasha, armbandsur, 18K, quartz, safirglas, datum, kronograf, länk i 18K, med extra länkbit, nummer 1991 07 40/30009 cert -99
Klockor Chopard
Chopard, Happy Sport, stål, quartz, safirglas, stållänk, refnr: 27/8250-23 934497, snr: 8245
Klockor Porsche Design
Porsche Design Dashboard, herrur, 18K, automat, safirglas, datum, gummilänk, viklås i guld/stål, boettnr: 661269/2-190.059, i box med cert (ej stämplat) och garantikort
Armbandsur, Rolex Cosmograph Daytona automat 18K Urtavla med diaindex Leopardmönstrad, Diamanter tot ca 1,21ct Cognacsfärgade Safirer tot ca 5,07ct läderarmband ca 17cm Leopardmönstrat med viklås 18K Refnr:116598 Sernr:Z569179 cert-07 box ytterkartong
Visa varaKlockor Chopard
Chopard, damur, 18K, quartz, safirglas, snr: 41/7396 486374 4331, integrerad länk 18K, bruttovikt: 98,4g
Certina DS First, damur, stål, quartz, safirglas, datum, stållänk, refnr: 129.7084/7184A, snr: 10Ha0259876