1 armband. Vikt 30g
1 kamera canon T70, 3 obektiv, 1 blixt i väska
Utrop: 1 500 kr
2 ringar 23k, 2 ringar 18k. Vikt 11g
6 knivar, 6 gafflar i etui
Utrop: 1 000 kr
1 fickur silver, skad.
Utrop: 300 kr
20 delar matsilver. Vikt 700g
Utrop: 1 200 kr
1 armband. Vikt 21,5g
Utrop: 1 900 kr
1 ring med äkta sten ca 0,30 ct
Utrop: 2 000 kr
1 ring med äkta stenar ca 0,05 ct. Vikt 6,5g
Utrop: 700 kr
1 ring med äkta sten ca 0,15 ct. Vikt 5g
1 armband. Vikt 90g
1 oljemålning sign. E.Byström
1 litografi sign. G Brunius
1 kedja m berlock 18k, 1 armband, 1 ring 14k. Vikt 7g
Utrop: 500 kr
1 armbandsur Raymond Weil
Utrop: 800 kr
1 ring med äkta sten ca 0,10 ct. Vikt 1,5g
1 kedja, 1 berlock. Vikt 6,5g
Utrop: 550 kr
1 videokamera Panasonic med laddare
1 kamera Canon EOS 600
1 ring 20k. Vikt 4,5g
Utrop: 450 kr
Lördag 6 feb 1999
Förfallna Panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm