61 - 80 av 250
1...345...13 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 6 februari 1999

Klubbad för

2 ringar, 1 örhänge,1 armband skad.. Vikt 15g

650 kr

Utrop: 1 200 kr

2 kedjor,2 berlocker. Vikt 10g

Utrop: 850 kr

2 ringar. Vikt 4g

225 kr

Utrop: 300 kr

2 ringar, 1 berlock. Vikt 12,5g

650 kr

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

1 litografi sign. Björn Jonsson D

Utrop: 500 kr

49 delar silverbestick.

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 slipshållare med äkta sten ca 0,03 ct. Vikt 8g

625 kr

Utrop: 800 kr

6 delar mässing Gusum kulserien

2 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera olypus om707 skad lucka

350 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Grovt guld

1 kedja. Vikt 203,5g

2 ljusstakar, silver

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

1 kedja. Vikt 18g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

1 ring. Vikt 3g

325 kr

Utrop: 300 kr

2 ringar. Vikt 11g

600 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 porslinsfigurin Kgl. Dansk

Pantvaror Glas, porslin

1 armband. Vikt 20,5g

Pantvaror Glas, porslin

1 ring. Vikt 2,5g

1 armbandsur guld med guldband. Vikt 28g

1 500 kr

Utrop: 2 400 kr

1 kedja med berlock. Vikt 10g

1 armbandsur Raymond Weil