2 ringar, 1 örhänge,1 armband skad.. Vikt 15g
Utrop: 1 200 kr
2 kedjor,2 berlocker. Vikt 10g
Utrop: 850 kr
2 ringar. Vikt 4g
Utrop: 300 kr
2 ringar, 1 berlock. Vikt 12,5g
Utrop: 1 000 kr
1 litografi sign. Björn Jonsson D
Utrop: 500 kr
49 delar silverbestick.
1 slipshållare med äkta sten ca 0,03 ct. Vikt 8g
Utrop: 800 kr
6 delar mässing Gusum kulserien
Utrop: 3 000 kr
1 kamera olypus om707 skad lucka
Utrop: 400 kr
1 kedja. Vikt 203,5g
2 ljusstakar, silver
1 kedja. Vikt 18g
Utrop: 1 500 kr
1 ring. Vikt 3g
2 ringar. Vikt 11g
1 porslinsfigurin Kgl. Dansk
1 armband. Vikt 20,5g
1 ring. Vikt 2,5g
1 armbandsur guld med guldband. Vikt 28g
Utrop: 2 400 kr
1 kedja med berlock. Vikt 10g
1 armbandsur Raymond Weil
Lördag 6 feb 1999
Förfallna Panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm