1541 - 1560 av 2 175
1...777879...109 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2016

Klubbad för

Ring 18K 1,3g tvåfärgad med stenar Ø17

Utrop: 600 kr

Armband 18K 13,6g Bismarck 20,5cm

Utrop: 4 000 kr

Smycken Herring

Ring 18K 3,2g vitguld Ø20¾

Utrop: 1 500 kr

Ring S925 1,6g "Love" Ø19

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,8g med stenar Ø19

Utrop: 75 kr

Ring ostämplat silver 0,8g Ø17

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 2,3g

500 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen S925 2,2g förgyllda med stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 38,8g skadat graverat

Utrop: 200 kr

Ring S925 4,3g Ø18

250 kr

Utrop: 100 kr

Omega Herrur seamaster quartz stål repig länk nr:91391674

13 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Parti guld 18K brv5,9g låsdel ej guld

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 18K 2,4g med stenar

Utrop: 750 kr

Halscollier 18K 5,3g med namn

Utrop: 1 600 kr

Halscollier 14K 9,2g med pärlor Ø6,2/6,4mm och stenar 45,5cm

Utrop: 2 200 kr

Halscollier 23K 15,2g med tre hängen 45cm

4 700 kr

Utrop: 5 600 kr

Parti guld 21K 9,0g skadat

Örhängen 1 par 21K 2,0g

Hänge 18K 0,4g

Parti guld 18K 5,3g defekt, graverat

Utrop: 1 600 kr