Ring 18K 1,3g tvåfärgad med stenar Ø17
Utrop: 600 kr
Armband 18K 13,6g Bismarck 20,5cm
Utrop: 4 000 kr
Ring 18K 3,2g vitguld Ø20¾
Utrop: 1 500 kr
Ring S925 1,6g "Love" Ø19
Utrop: 50 kr
Ring S925 2,8g med stenar Ø19
Utrop: 75 kr
Ring ostämplat silver 0,8g Ø17
Örhängen ett par S925 2,3g
Örhängen S925 2,2g förgyllda med stenar
Parti silver 38,8g skadat graverat
Utrop: 200 kr
Ring S925 4,3g Ø18
Utrop: 100 kr
Omega Herrur seamaster quartz stål repig länk nr:91391674
Utrop: 6 000 kr
Parti guld 18K brv5,9g låsdel ej guld
Utrop: 1 700 kr
Örhängen ett par 18K 2,4g med stenar
Utrop: 750 kr
Halscollier 18K 5,3g med namn
Utrop: 1 600 kr
Halscollier 14K 9,2g med pärlor Ø6,2/6,4mm och stenar 45,5cm
Utrop: 2 200 kr
Halscollier 23K 15,2g med tre hängen 45cm
Utrop: 5 600 kr
Parti guld 21K 9,0g skadat
Örhängen 1 par 21K 2,0g
Hänge 18K 0,4g
Parti guld 18K 5,3g defekt, graverat
Tisdag 6 dec 2016