2161 - 2175 av 2 175
1...107108109 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2016

Klubbad för

Mobil Samsung Galaxy Fame lite Gt-s679n olåst, med ej original laddare imei 35859805392881901

125 kr

Utrop: 200 kr

Mobiltelefon Apple Iphone 6 64Gb operatörslåst till 3, krossat glas utan laddare imei 359308063289924

1 600 kr

Utrop: 650 kr

Mobil Samsung Galaxy Trend 2 lite SM-G318H med laddare usb kabel operatör Comviq imei 359890069449420

350 kr

Utrop: 125 kr

Spelkonsol Playstation 3 modell: CECH-4003C Srn:03274458495781678 med två st handkontroller varav en ej original, med strömkabel och laddningskabel. med två st spel,

450 kr

Utrop: 250 kr

Spelkonsol Nintendo 3DS XL Srn: SEF101085630 med laddningskabel, 3st Pokemon spel

950 kr

Utrop: 250 kr

Armband Pansar S925 19cm 22g

Utrop: 325 kr

Klockor Raymond Weil

Herrur Raymond Weil 5466 quartz datum safirglas, smårepor på glaset, stållänk repigt med viklås, snr: E295878

Utrop: 2 400 kr

Lcd TV Grundig 40VLE6239BM med fjärrkontroll och HDMI kabel, snr: 30602119. Ej på visning.

550 kr

Utrop: 1 000 kr

Kristallvas, höjd: 25cm, liten bubbla högs upp vid kanten

100 kr

Utrop: 50 kr

Bjällra i mässing Ø7cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Brevpress Kosta Boda Sweden, signerad Kosta 97350 Wärff. Höjd: 7cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Mobil Samsung Galaxy core plus sm-G350 med laddare ej original, imei 355059061040959 olåst repig baksida

300 kr

Utrop: 350 kr

Surfplatta Zenpad c 7.0 med laddare ej original i kartong med brux, imei 359224067309875, olåst

750 kr

Utrop: 300 kr

Dator Apple Imac A1419, MD095s/a, 27tum 8Gb RAM intel quadcore I5, 1Tb HDD, Grafik Geforce gtx 660M, Snr:C02KDEGPDNCV Tangenbord, mus ej original, strömsladd optisk enhet DVD A1379. Ej på visning.

6 300 kr

Utrop: 5 000 kr

Elektronik Musik

7.1 Förstärkare Harman Kardon AVR335 med brux samt två fjärrontroller snr AN0029+02564. Ej på visning.

950 kr

Utrop: 350 kr