Kaffeskedar silver 830 10st 77,9g
Utrop: 375 kr
Kaffeskedar silver 830 12st skador finns 143,3g
Utrop: 750 kr
Kaffeskedar 12st silver 830 förgyllda 110,1g
Utrop: 550 kr
Ljusstakar silver 830 2st skador finns 154,9
Halscollier 18K vitguld 44,5cm 23,3g
Utrop: 9 000 kr
Halscollier 18K vitguld 42cm 21,9g
Utrop: 8 400 kr
Halskedja 18K Pansar ihålig trasigt lås 13,6g
Utrop: 4 100 kr
Tisdag 22 nov 2016