1721 - 1740 av 1 767
1...86878889 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2016

Klubbad för

Halskedja 9K 41cm 3,3g

Utrop: 500 kr

Parti guld 14K skador finns 2,8g

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K skador finns 1,9g

475 kr

Utrop: 600 kr

Klocka Michael Kors MK5834 Chronograph S/N111403 med box extra länkar caØ17cm repor finns

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Herrur Tissot PRS561 Chronograph Tackymeter T044417A ca20cm stål

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Fickur Record 14K i två boetter, ram för platglas saknas nr 690437 går ej

2 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Pärlcollier silverlås925 ca 52cm doserat mittpärla ca 6mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Armband silver 830 20cm 18,4g

250 kr

Utrop: 100 kr

Hänge silver 830 16,4g

300 kr

Utrop: 100 kr

Armband silver 830 Bismarck 19cm 84,3g

500 kr

Utrop: 400 kr

Parti silver 830 skador och gravyr finns 11,8g

125 kr

Utrop: 75 kr

Armband 18K Pansar 20cm s-kedaj 4,8g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja silver 925 Pansar 42cm 15g

175 kr

Utrop: 225 kr

Armband silver 925 Pansar 18,5cm 8,8g

100 kr

Utrop: 125 kr

Mormorsur silver 800 skador finns går ej 27,6g

Utrop: 125 kr

Herrur Omega 14K nr 1356 manuell slitet läderband nagg i glas

3 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Matsked silver 830 graverad 44,1g

Utrop: 225 kr

Skrin silver 830 skador finns 207,2g

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 9K vitguld 45cm lås trasigt+länkar 4,2g

Utrop: 600 kr

Matsked silver 830 repig 53,6g

Utrop: 250 kr