1641 - 1660 av 1 767
1...828384...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2016

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 1,0g

375 kr

Utrop: 450 kr

Örhänge 9K 0,2g skadat

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g tvåfärgade

600 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen ett par 18K 0,9g tvåfärgade med stenar

425 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 3,2g Ø17½ med diamanter 3xca0,02ct

Utrop: 1 600 kr

Parti 18K 8,6g skrot

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 4,5g tvåfärgat repigt

Utrop: 1 400 kr

Halskedja Pansar 18K 3,1g 39,5cm

Utrop: 1 200 kr

Halskedja Venezia 18K 8,8g 48,5cm

Utrop: 2 900 kr

Halskedja Venezia 18K 6,8g 64cm

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 3,0g graverad defekt skena

Utrop: 900 kr

Halskedja Venezia 18K 52,8g 70,5cm

15 800 kr

Utrop: 19 000 kr

Armring 18K 40,3g Ø6,5cm tvåfärgat

Utrop: 13 000 kr

Guld parti 18K skador finns 15,4g

3 800 kr

Utrop: 4 600 kr

Armband silver 925 23,5g 21,5cm skador repor finns

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge kors 18K 0,5g

Utrop: 225 kr

Halskedja 18K Pansar 41cm 1,9g

Utrop: 750 kr

Guld parti 18K skador finns 9,0g

Utrop: 2 700 kr

Halscollier 18K 45,5cm 14,8g

Utrop: 5 800 kr

Hänge 18K 0,2g

Utrop: 100 kr