Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2016
Klackring 18K 16,3g Ø21½, repig, med diamanter 1xca.0,22ct 2xca.0,19ct
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual Date, Submariner, herrur, refnr. 16613, snr. S311703, Chronometer, stål/guld, automatisk, datum, safirglas (repor, nagg), skada på glasring, fliplocklänk, viklås, ca.1994
Tissot Seastar, herrur, 14K, quartz, går ej, datum, graverad boett, repigt glas, läderband, skadat, ej original
Klockor Corum
Corum, damur, 18K, quartz, går ej, med guldtacka 24K 5g, nr. 918, krona med diamant, repig boett, läderband, skadat
Longines, Hydro Conquest, herrur, refnr. L3.643.4, snr. 34740207, stål, quartz, går ej, kronograf, datum, safirglas, originallänk i stål, viklås
Klockor Patek Philippe
Patek Philippe, herrur, refnr. 3550/1, snr. 2691488, 18K, manuell, skadade visare, mineralglas, repig boett, integrerad länk 18K, brv: 84,3g
Visa varaKlockor Chopard
Chopard Geneve, damur, nr. 85887 50451, 18K vitguld, manuellt, safirglas, repig boett, integrerad länk 18K vitguld, skadad, brv: 44,1g
Pärlcollier 50cm, lås 18K vituld, med skadad sten och diamanter 2xca.0,02ct, färgade saltvattenspärlor 6-7mm