Avslutad | Pant – Tisdag 22 november 2016
Michael Kors Runway, damur, stål, quartz, Nr. MK-5544, snr: 251410, liten nagg i glaset, med box
Tissot Couturier, herrur, stål, kronograf, datum, quartz, Refnr. T035.617.11.051.00, med extra länk och cert från 2013 i box, i behov av batteribyte
Certina DS Podium, herrur, stål kronograf, datum, automatisk, Refnr: C001414A, Snr: 10JA0150212, i box med ytterkartong, ena tryckknappen defekt
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans, armbandsur, stål med läderband, datum, quartz, Refnr: 1-1571, stenar på glasring
Omega Speedmaster Automatic, 18K med läderband, kronograf, datum, Snr: 56330637, Refnr: 3613.30, certifikat från mars 2000 i sliten box
Apple iPad Mini, modell: A1432, 16GB, med laddare i originalförpackning, lösenordslåst
Digitalkamera, Canon EOS 450D, med objektiv Canon EFS 18-55mm, i originalförpackning med instruktioner och laddare, utan minneskort och linsskydd
Laptop Samsung 9-Series, Modell: NP900X4D, Windows 8, defekt gångjärn på ena sidan, repig, defekt laddare, i originalförpackning, lösenord: 8294
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab SM-T805, Snr: RF2G30413QE, IMEI: 35299906545285, med laddare
Laptop, Apple Macbook Pro, Modell A1398, 16GB, 15,4 tum, Snr: C02PV8G7G8WP, oanvänd i nyskick med laddare i originalförpackning
Tenson Dreadnought D10, akustisk gitarr, svart, med repor och mindre lackskador, plektrumskyddet har lossnat något upptill, i mjukt fodral
Softech London, herrur, modell: QG1205, stål. quartz, nickelfri, designad med ej funktionella tryckknappar och zoner
Sony Playstation PS3, modell: CECH-3004B, Snr: 08274595223000679, med tvåhandkontroller och tillbehörande kablar, repig undersida, ena laddaren till kontrollerna är något defekt