Avslutad | Fashionabla – Torsdag 3 november 2016
VÄSKA, MULBERRY, vintage, svart präglat läder, mässingsfäragade detaljer, 24x10x4cm
Accessoarer Scarves
SCARF, VALENTINO, 100% siden, dubbel sidig, svart med fjärila fjärilar, 220x26cm, originalask.
VÄSKA, DIANE VON FURSTENBERG, svart läder, gulmetalldetaljer, 33x24x12cm, avtagbar axelrem, dustbag
VÄSKA, EMPORIO ARMANI, grå, svart canvas, svart läder, 34x30x14 cm. Något slitage på väskans hörn.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, TORY BURCH, svart läder, 19x10 cm, mynt, sedel, 10 st kontokortsfack, originalask.
DIADEM, MIU MIU, dubbelradigt diadem med svart samt vita stenar i vitmetall, dustbag.
Kläder Skor
BALLERINASKO, MICHAEL KORS, beige saffianoläder, gulmetallspänne, gummisula, stl 41, skokartong.
VÄSKA, LAUREN RALPH LAUREN, svart och vitt läder, detaljer i gulmetall, 38x26x16cm, avtagbar axelrem, dusbag
Kläder Skor
STÖVLETT, PRADA, grått läder, dragkedja vid hälen, stl 37, klack 11cm, platå 2cm, skinnet har lite repor,