Avslutad | Fashionabla – Torsdag 3 november 2016
VÄSKA, LOUIS VUITTON, svart epi läder, vita metalldetaljer, 33x25x13 cm, dustbag, slitage på hörn och handtag.
VÄSKA, MULBERRY, lila skinnlack, vita metalldetaljer, 31x34x9cm, dustbag, några fläckar
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x28x24cm, adresstagg, lås samt nyckel saknas
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, cremefärgat läder, detaljer i vitmetall, 30x28x12cm, dustbag
KUVERTVÄSKA, YSL, vintage, brunt läder, 26x20x4cm, avtagbar axelrem, dustbag, repor.
Kläder Stövlar
STÖVLETT, LOUIS VUITTON, grått borstat läder, stl 37, klack 9cm, dragkedja på insidan.
VÄSKA, BURBERRY, Prorsum, ljusbrunt läder detaljer i gulmetall, 36x20x12 cm, dustbag.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, MULBERRY, blått quiltat läder, detaljer i vitmetall, 23x16x1cm, originalask.
VÄSKA, MIU MIU, brunt läder med guldmetallic nyans, imitationsormskinn, detaljer i vitmetall, 25x18x10cm,
Accessoarer Övrigt
PASSFODRAL, LOUIS VUITTON, Couverture passeport, damier ebene, canvas, 13,5x9,5cm