501 - 520 av 1 460
1...252627...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2016

Klubbad för

Parti Silver S830 brv 20,5g defekt

Utrop: 100 kr

Parti Silver S925 brv 131,0g defekt

600 kr

Utrop: 750 kr

Pärlcollier doserad med odlade pärlor Ø4-8mm, brv 33,0g 45cm, silverlås S835 med markasiter, slitage på pärlorna, behöver knytas om

350 kr

Utrop: 400 kr

Silvertacka, Fine Silver S999 1000g "Heraeus Edelmetalle Hanau", med avtagbart plasthölje (slitet)

4 900 kr

Utrop: 5 400 kr

Silvertacka Fine Silver S999 1000g, stämplad: "Argor Heraeus SA, Switzerland, Melter Assayer" nr: B80145, med avtagbart plasthölje (slitet)

4 900 kr

Utrop: 5 400 kr

Parti Silver S835 brv 40,0g, med förgylld detalj, graverat och slitet

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 9st S800 brv 115,0g 116mm, modell: Olga, ärjade

Utrop: 550 kr

Matskedar 2st S800 brv 125,8g 221mm, med gravyr

Utrop: 600 kr

Pokal S800 46,6g höjd: 8,5cm, bucklig med gravyr

Utrop: 225 kr

Pokal S800 99,8g höjd: 11,5cm, ärjad med gravyr

Utrop: 500 kr

Antima, damur, 18K i boett, quartz, datum, stållänk, går ej, graverad bakboett, buckligt lås, defekt krona, trasig säkerhetskedja

Utrop: 1 800 kr

Fickur 14K Dahl A/B Malmö, manuell, refnr 1376 162494, öppen modell, gravyr på bakboett och insidan

2 300 kr

Utrop: 2 600 kr

Omega, herrur, 14K i boett, manuell, plastglas, läderarmband, graverad bakbboett, repor i glas, trög krona

3 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Helvetia

Helvetia, damur, 18K i boett, manuell, safirglas, refnr: 1034, läderarmband (slitet), trög krona, repig boett, sliten urtavla

Utrop: 1 500 kr

Tissot Seastar, herrur, 18K i boett, Ø33mm, quartz, datum, plastglas, läderarmband (slitet), repig bakboett, går ej, batteribyte krävs

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Certina, herrur, 18K i boett, Ø33mm, quartz, datum, ref: EOL158928968, läderarmband, graverad bakboett, garantikort (Nymans Ur), manual, box samt ytterkartong

3 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Klockor Gant

Gant, herrur, quartz, stål, datum, Ø37mm, nr:1092, brunt läderarmband (slitet), går ej, batteribyte krävs

Utrop: 850 kr

Klockor Festina

Festina Chrono Bike, herrur, quartz, stål, chronograph, datum, nr: F16599, trasig framboett, sliten bakboett, repor i glas, slitet viklås

Utrop: 750 kr

Guess, damur, quartz, guldfärgat stål, länk med stenar, slitet viklås

450 kr

Utrop: 550 kr

Anne Klein New York, damur, nr: 12/1641, quartz, stål, dag/datum, diamantkrans 16xca0,01ct, pärlemorurtavla, stål/keramiklänk, safirglas, repig bakboett, extra länkbitar, manual, klockkudde (diamond collection), box

1 200 kr

Utrop: 900 kr