481 - 500 av 1 460
1...242526...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 oktober 2016

Klubbad för

Ring 14K 4,8g Ø17½ tvåfärgad med stenar, sliten

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 1,9g skev

Utrop: 550 kr

Armband 18K 5,4g skev och bucklig

Utrop: 1 600 kr

Halskedja 18K1,2g skev

Utrop: 375 kr

Hänge 18K 0,5g

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 0,2g Hjärta

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge 18K brv 0,4g Kors med stenar

Utrop: 200 kr

Mynt 22K 33,9g "Krugerrand 1976 South Africa", med avtagbart och slitet plasthölje

9 600 kr

Utrop: 11 600 kr

Ring 18K 3,2g med diamanter 23xca0,01ct, ostämplad och skev

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 1,8g Ø17½ tvåfärgad med diamanter 7xca0,005ct, skev

450 kr

Utrop: 550 kr

Ring 18K 4,0g Ø17 vitguld med diamanter 11xca0,01ct samt 14st baguettslipade diamanter, sliten och skev med litet hack i skena

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja S925 5,6g 46cm

Utrop: 100 kr

Halssmycke S925 39,5cm med rosa sten, sliten baksida med liten buckla

225 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830 2,3g med markasiter och sten

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring S835 7,4g Ø16¼ sliten

700 kr

Utrop: 75 kr

Guldstopp 1 par 18K 0,4g

150 kr

Utrop: 125 kr

Collier S925 18,6g 43cm, halvstel, lätt skev

200 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja Ankar S925 2,8g 45,5cm, förgylld

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,6g Ø16¾ förgylld med stenar

275 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 5,0g förgylld med stenar

200 kr

Utrop: 125 kr