Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016
Ricoh herrur, dynamic wide 17 jewels, shock proof, manuell, lös urtavla, lös krona, repigt plastglas snr740374841
Herrur Seiko automatic, 7005-8052, 17 jewels, datum, plastglas smårepor, snr280960 stål
Damur Lancö barracuda, automatic, 17 jewels, shockproof, datum, repigt plastglas, armband ca Ø14cm defekt lås
Herrur Tissot Seastar 14K Quartz med datum, plexiglaset och boetten något repigt, slitet läderarmband
Fickur Geneve 18K, går ej, skadad defekt med löst glas, bucklig bakboett, graverad, med klockkedja i oädel metall, Brv 84,4g
Fickur Omega 18K med 3 boetter, Boett nr:5590412 50mm, gravyr insida av boett, liten buckla på sidan, med klockkedja i 18K Pansar 26,5cm Brv 103,8g
Herrur Certina DS Podium, Quartz med stållänk och viklås med brukslitage Ref nr:C001410A batteribyte krävs
Halvakustisk gitarr Yamaha APX T2 med en capotasto snr: HK0217508, repor och yttre lackskador
Mormorsur 18K, 38mm Boett nr:11256 något bucklig baksida med monogram Brv 40,3g
Mormorsur Longines Grand Prix Paris 1900 14K, 37mm, liten buckla på boett, går ej, svag spricka i boett Brv 34,9g
Videokamera Sony handycam DCR-DVD106E, optisk zoom 40x, 2000x digital zoom, DVD, RW, +R DL compatible, 1 mini DVD, med laddare, snr 8188215