Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016
Klubbad för
GPSklocka, Suunto Ambit3 peak, OW143 digital med laddare, gummiarmband, blåtand, 100M, snr:1446107811
Akustisk gitarr, Washburn modell WD10SB BLK med capo, 1 sträng saknas, ytliga märken och repor, snr:CC110111701
Handväska Louis Vuitton Amarante Monogram Vernis Sunset Boulevard 24x11,5x3cm, med skötselråd samt dustbag
Visa varaUtgått
Chanel Large tote bag modell 51225, 35x24x13cm, beige, skinn, innerväska något fläckig, prislapp, booklet samt cert 12179755, med axelrem och dustbag. Bruksslitage, fläck botten på innerfoder
Visa varaÖvrigt Övrigt
Leif Mannerströms Kockkniv 20 cm i borstat stål och svart ABS för bästa greppvänlighet. I Box