1701 - 1720 av 1 776
1...858687...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016

Klubbad för

GPSklocka, Suunto Ambit3 peak, OW143 digital med laddare, gummiarmband, blåtand, 100M, snr:1446107811

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Akustisk gitarr, Washburn modell WD10SB BLK med capo, 1 sträng saknas, ytliga märken och repor, snr:CC110111701

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring 21K skev i skenan Ø18 3g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen 21K 2,1g

Utrop: 800 kr

Ring med stenar 18K Ø17 Brv 2,8g

Utrop: 1 100 kr

Hänge graverat 18K 2,2g

Utrop: 650 kr

Ring 18K saknar sten 3,8g

Utrop: 1 100 kr

Udda örhänge 21K med stenar varav en sten saknas, Brv 3,9g

Utrop: 1 300 kr

Ring 21K flerfärgad med sten varav en sten saknas Brv 2g

Utrop: 750 kr

Ring med sten S925 Ø18½ 7,6g

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld 14K ring med sten skev i skenan, stelt halsband något skevt 9,2g

Utrop: 2 200 kr

Halscollier S800 43-46cm 44,1g

700 kr

Utrop: 600 kr

Handväska Louis Vuitton Amarante Monogram Vernis Sunset Boulevard 24x11,5x3cm, med skötselråd samt dustbag

Chanel Large tote bag modell 51225, 35x24x13cm, beige, skinn, innerväska något fläckig, prislapp, booklet samt cert 12179755, med axelrem och dustbag. Bruksslitage, fläck botten på innerfoder

Leif Mannerström Salt och Peppar vit, höjd: 13cm i Box

225 kr

Utrop: 50 kr

Halsband Venezia S925 60cm 9,7g

Utrop: 250 kr

Leif Mannerström Köttbestick 8 delar i Box

350 kr

Utrop: 100 kr

Leif Mannerströms Kockkniv 20 cm i borstat stål och svart ABS för bästa greppvänlighet. I Box

325 kr

Utrop: 100 kr

Elektronik Musik

Högtalare JBL Charge Bluetooth speaker, saknar laddningskabel

450 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

Synt, Roland JV-30 16 Part multitimbral synthesizer med strömsladd. Srn:AE05620 "Testad" med mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr