Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016
Ljudsystem, Amplifier Onkyo modellnr. A-5VL, Compact Disc Player Pioneer modellnr. PO-S605, snr. RC750884UK, repig, Golvhögtalare 1 par Eltax Millennium 500 1072, snr.1072.06, höjd: 103cm, störskador, repiga, vissa membran intryckta, med kablar
Golvhögtalare 1 par, Jamo E650, nr.2842000135, höjd: 82cm, intryckta membran, störskador, brännmärke på ovansidan av ena högtalaren, med sladdar
Mobiltelefon Iphone 5S IMEI:355672074660215 nyskick med laddare i kartong
Visa varaElektronik Datorer
Surfplatta Ipad air 2 16GB IMEI:352069071799281 med laddare nyskick i kartong
Visa varaSilver Matsilver
Bordsbestick kontrollstämplat silver 934,8g 6 Knivar 222mm 6 Gafflar 178mm 6 Skedar 182mm modell Olga