1241 - 1260 av 1 776
1...626364...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016

Klubbad för

Ljudsystem, Amplifier Onkyo modellnr. A-5VL, Compact Disc Player Pioneer modellnr. PO-S605, snr. RC750884UK, repig, Golvhögtalare 1 par Eltax Millennium 500 1072, snr.1072.06, höjd: 103cm, störskador, repiga, vissa membran intryckta, med kablar

Utrop: 600 kr

Golvhögtalare 1 par, Jamo E650, nr.2842000135, höjd: 82cm, intryckta membran, störskador, brännmärke på ovansidan av ena högtalaren, med sladdar

125 kr

Utrop: 50 kr

Fiskfat Rörstrand 3delar 62x30cm

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 6st ostämplat silver 32,1g med pärlor 104mm skadade

Utrop: 150 kr

Dessertskedar 2st 68,5g ostämplat silver modell Olga 151mm en skadad

Utrop: 350 kr

Mobiltelefon iphone 6S imei:353314079465249 med laddare lösen:0515

2 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja S925 27,4g Pansar 48cm

Trådlöst headset bluetooth Sony SBH20 15171DFF049C2FE

Fritid Verktyg

Gasbrännare

50 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Kikare 8x21 DFC 383FT/1000YDS

225 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 3st Gefle "Blått Band" 10x11cm H3,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon iphone 6S plus IC:579C-E2944A med laddare

Matskedar 10st S800 659,4g graverade

Utrop: 2 400 kr

Slev silver S800 224,7 graverad skadad

Utrop: 800 kr

Ströare 43,6g kontrollstämplat silver missfärgad

Utrop: 225 kr

Mobiltelefon Iphone 5S IMEI:355672074660215 nyskick med laddare i kartong

Surfplatta Ipad air 2 16GB IMEI:352069071799281 med laddare nyskick i kartong

Borr/skruvdragare Ryobi RCD1802 snr44405101119773 med laddare och extra batteri

750 kr

Utrop: 500 kr

Bordsbestick kontrollstämplat silver 934,8g 6 Knivar 222mm 6 Gafflar 178mm 6 Skedar 182mm modell Olga

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Fritid Övrigt

Sameknivar 2st i dubbelfodral knivmakare Ingemar Fällman Lögdeå

800 kr

Utrop: 375 kr