Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016
Klubbad för
Klockor Bulova
Bulova, herrur, automat, chronograph, dag & datum, safirglas, läderband, repig glasboett, C899166, snr:953005
Örhängen 1 par 18K 51,6g, defekt, med stenar, kedjorna ej guld
Visa varaGlas Övrigt
Vas, Orrefors, Erika Lagerbielke, signerad 5068-63 Erika Lagerbielke 1998 14-300, höjd 22cm, repor
Laptop, Apple, MacBook Pro, modell A1502, snr: CO2QKSFAFVH3, lösenordslåst, med laddare 1 originalkartong
Laptop, Toshiba, modell Satellite P870-32P, SNR:1D404230Q, repor och bucklor på locket, del av undersidan något intryckt, med laddare