1181 - 1200 av 1 776
1...596061...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016

Klubbad för

Parti guld 14K 1,6g, defekt

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 0,6g, defekt

Utrop: 200 kr

Halskedja Pansar 18K 14,6g 57,2cm

Utrop: 4 800 kr

Klockor Bulova

Bulova, herrur, automat, chronograph, dag & datum, safirglas, läderband, repig glasboett, C899166, snr:953005

3 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen 1 par 18K brv. 51,7g, defekt, med stenar, kedjorna ej guld

Utrop: 15 600 kr

Örhängen 1 par 18K 51,6g, defekt, med stenar, kedjorna ej guld

Armband Bismarck 18K 11,1g 19cm, med 6 berlocker

Utrop: 3 400 kr

Ring 18K 1,6g Ø17¼, med camé

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K 11,7g, defekt

Utrop: 3 500 kr

Förstärkare Vantage VG-15, snr.94101754

Utrop: 425 kr

Vas, Rörstrand, Daldansen, höjd 22cm, spricka, nagg

Utrop: 425 kr

Högtalare, Harman Kardon, Onyx studio, snr.FC0005-0904461, med sladdar

800 kr

Utrop: 750 kr

Vas, Orrefors, Erika Lagerbielke, signerad 5068-63 Erika Lagerbielke 1998 14-300, höjd 22cm, repor

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen stål 3,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Samekniv, signatur otydlig, längd kniv 26cm

Utrop: 2 000 kr

Ljusstakar 2st, nysilver, höjd 26,5cm

Utrop: 425 kr

Laptop, Apple, MacBook Pro, modell A1502, snr: CO2QKSFAFVH3, lösenordslåst, med laddare 1 originalkartong

5 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Laptop, Toshiba, modell Satellite P870-32P, SNR:1D404230Q, repor och bucklor på locket, del av undersidan något intryckt, med laddare

Utrop: 2 700 kr

Klockor Väggur

Väggur, Rhythm, quartz, liten skada

Utrop: 200 kr

Taklampa, glas, metall, el, längd ca.37cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr