1161 - 1180 av 1 776
1...585960...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 oktober 2016

Klubbad för

Akustisk gitarr, Martin & Co, DC-16RGTE, snr.1091597, med mic, i hårt fodral

6 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Elgitarr, Fender, Telecaster, snr.US11133376, lackskador, i mjukt fodral

Utrop: 7 200 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul, Studio, snr.100700474, lackskador, i hårt fodral

Utrop: 4 400 kr

Elgitarr, J & D Brothers, YC-EG3, bakplatta saknas, i mjukt för stort fodral

Utrop: 550 kr

Elgitarr, Schecter, Diamond series, 006 deluxe, snr.0610042, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Ibanez, RX series, snr.4020203,

800 kr

Utrop: 900 kr

Akustisk gitarr, Alhambra, snr.13070273, stötskada i hörn, lagat

400 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, lackskador, i hårt fodral

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Bongotrumma, Pearl, Primero Pro series,

450 kr

Utrop: 425 kr

Mikrofon, JJ Labs, BMD950 pro, med sladd

100 kr

Utrop: 125 kr

Vas, keramik, signerad KH, höjd 24,8cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 17st S830 216,3g 109mm, med stadsvapen på, i ask

Utrop: 1 100 kr

Hänge 4st 21K brv. 29,5g, med fyllning av okänt material och plast

Halskedja Figaro 18K 2,7g 60cm, skadad

Ring 18K 1,8g Ø16¼, med diamant ca 0,07ct

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 1,2g Ø15¾, med diamant ca 0,005ct

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1,8g, med stenar

Utrop: 800 kr

Parti guld 18K 5,9g, defekt

Utrop: 1 800 kr

Collier S925 34,4g 42,3cm, med stenar

325 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen 1 par S925 4,4g, med stenar

Utrop: 100 kr