101 - 120 av 2 024
1...567...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016

Klubbad för

Armband S830 27,5g 19,5cm, skevt

100 kr

Utrop: 125 kr

Armband S830 30,3g 21cm, skevt

125 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja S830 68,2g 44cm, skevt

275 kr

Utrop: 350 kr

Armring kontrollstämplat silver 29,1g, öppningsbar, Alton, Therisia

1 500 kr

Utrop: 500 kr

Hänge, kontrollstämplat silver 17,7g, Alton, repor vid öglan

750 kr

Utrop: 500 kr

Ring, kontrollstämplat silver 7,4g Ø17, skev, Alton

425 kr

Utrop: 200 kr

Halssmycke S925 10,9g, öppningbar, skev

125 kr

Utrop: 75 kr

Manschettknappar, silverplätterad mässing med emalj, Skultuna, Skultunakronan, i ask

200 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja S925 18,3g 40,6cm

Utrop: 275 kr

Halskedja S925 89,5g 56,3cm, bucklor

400 kr

Utrop: 500 kr

Armband Ankar 46,5g 24cm

Utrop: 500 kr

Armband Figaro S925 50,4g 24,2cm

Utrop: 375 kr

Halskedja Figaro S925 131,9g 61,5cm, bucklor vid låset

Utrop: 750 kr

Halskedja Figaro S925 120,5g 55,5cm, skadat lås

Utrop: 700 kr

Armband Pansar S925 62,2g 21,7cm

Utrop: 450 kr

Halskedja S835 55,5g defekt

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti silver S925 8,0g, skadat med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 4,6g med stenar

150 kr

Utrop: 125 kr

Armband Pansar S900 102,8g 20,5cm, design: Fallaci

750 kr

Utrop: 750 kr

Armring S925 25,0g Ø6,6cm

Utrop: 275 kr