Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016
Klubbad för
Cocktailbägare 2st Wiwen Nilsson H: 6,5cm, konisk form med rund fot. Stämplade AN, Z9 (1974 ) Mindre repor förekommer främst på undersidan av foten