1501 - 1520 av 1 581
1...757677...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Cocktailbägare 2st Wiwen Nilsson H: 6,5cm, konisk form med rund fot. Stämplade AN, Z9 (1974 ) Mindre repor förekommer främst på undersidan av foten

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Smörgåsgafflar 12st S830 356,3g 146mm Prins Albert

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Bordsskedar 12st S830 716,5g 185mm Prins Albert

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Efterrättsskedar 12st S830 439,1g 165mm Prins Albert

2 400 kr

Utrop: 2 100 kr

Moccaskedar 11st S830 133,4g 105mm Prins Albert

500 kr

Utrop: 600 kr

Bordsknivar 12st S830 870,4g 210mm, bladet i rostfritt stål

2 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Smörgåsknivar 12st S830 613,5g 181mm, bladet i rostfritt stål, Prins Albert

2 100 kr

Utrop: 750 kr

Bordsgafflar 12st S830 544,8g 179mm Prins Albert

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

Bordssked 1st S830 60,4g 185mm Prins Albert

250 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja Venezia S835 13,9g 50cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge S835 19,3g Häst

250 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja S835 50,9g 78cm, missfärgad och bucklig länk

Utrop: 250 kr

Ring S835g 7,9g Ø16¾ med grön sten

175 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja S835 43,5cm 2,0g

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,2g Long as i can see the light

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja S925 2,7g 44,3cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 3,0g 18,5cm med berlocker

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 3,6g 17cm med blå stenar

200 kr

Utrop: 75 kr

Armband tvåfärgat S835 26,3g 18,5cm

Utrop: 275 kr