1481 - 1500 av 1 581
1...747576...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2016

Klubbad för

Skedar 9st S830 92,0g 100mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Skedar 14st S830 179,2g 125mm, graverade

700 kr

Utrop: 850 kr

Skedar 3st S830 38,7g 120mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Kompottsked S830 18,4g 141mm

125 kr

Utrop: 100 kr

Knivar 12st Skaft i S800 och blad i stål Brv: 743,2g 230mm

Utrop: 750 kr

Gafflar 12st S800 680,8g 200mm

Utrop: 3 300 kr

Skedar 12st S800 636,8g 195mm

Utrop: 3 000 kr

Uppläggningsbestick S800 211,9g 226mm 247mm

Utrop: 1 100 kr

Såsslev S830 59,5g 168mm Prins Albert

950 kr

Utrop: 275 kr

Uppläggningssked S830 86,8g 210mm Prins Albert

800 kr

Utrop: 425 kr

Skedar 6st S800 61,8g 91mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Skedar 7st S800 70,8g 90mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Smörkniv S800 i skaftet och bladet i stål 53,5g 172mm

200 kr

Utrop: 75 kr

Fiskbestick gaffel 181mm och kniv 216mm S830 113,4g

450 kr

Utrop: 550 kr

Tårtspade S830 74,0g 245mm Prins Albert

600 kr

Utrop: 375 kr

Skedar 12st S800 114,3g 90mm

550 kr

Utrop: 550 kr

Matsked S800 41,8g 182mm Rosenholm

200 kr

Utrop: 200 kr

Sked S800 35,7g 150mm

Utrop: 200 kr

Vas S925 253,3g 143mm Wiwen Nilsson, år 1966 (Q9)

8 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Cocktailbägare 2st Wiwen Nilsson H: 6,5cm, konisk form med rund fot. Stämplade AN, Z9 (1974 )Mindre repor förekommer främst på undersidan av foten

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr