Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016
Läsplatta, Lenovo, Yoga Tablet 2, modellnr.1050L, imei: 865021025558347, operatör 3, 16GB, pinkod: 8130, med laddare i skadad originalkartong
Läsplatta, Apple iPad Pro, modellnr.A1652, imei: 353304071408255, 128GB, Telenor, med laddare i originalkartong
Elektronik TV-apparater
Apple TV, 3e generationen, A1469, snr.C07O3NUDFF54, med fjärkontroll och kablar
Laptop, Asus EeePC, modellnr.1015BX, snr.C20AAS138223, Windows 7, 1GB RAM, 10'', med laddare, i kartong, lösenord:6669
Laptop, Packard bell, modellnr.MS2397, snr.NXC3UED01643310C796600, Windows 8, 8GB RAM, Intel Celeron processor, med laddare, i datorväska, lösenord: volimte123
Musikproduktionkontroll, Akai Professional, MPC Studio, snr.K11301027914169, repig skärm, med sladd och manual, i fodral
Laptop, Apple MacBook Pro, modellnr.A1278, snr.C02H7M3CDV13, repor, stötskador, bucklor, lösenordslåst, med laddare, i väska
Spelkonsoll, Sony Playstation 3, modellnr.CECH-4004C, snr.03-27445930-5701057, repor, med handkontroller 2st. repiga, en med skadad joystick, HDMI-kabel, strömsladd, laddsladd till kontroller
Spel till Playstation3 4st. Destiny, Grand Theft Auto, Call of Duty, Harry Potter and the Deathly Hallows