Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016
Klubbad för
Mobiltelefon iphone 4s id:BCG-E2430A defekt,går ej ladda,sprucken med laddare lösenord:ååå
Grafiskt blad, signerad Oscar Reutersvärd (1915-2002), Omöjlig figur, numrerad XXXVII/L, 55x35cm, i skadad ram, skadat plastglas
Läsplatta, Apple iPad Air 2, modellnr.A1567, snr.DMPQ728QG5WR, 16GB, Telenor, med laddare och manual i originalkartong
Mobiltelefon, Samsung galaxy S5 mini, modellnr.SM-G800F, imei:356099064364385, 16GB, Telia, repor, stötskador, med laddare ej original