1261 - 1280 av 1 492
1...636465...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2016

Klubbad för

Örhänge 14K 1,3g tvåfärgat

Utrop: 300 kr

Omega Herrur manuell stål missfärgad urtavla med läderarmband

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 2,2g skadad

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par 21K 1,8g

Utrop: 700 kr

Ring 21K 1,6g Ø17½

Utrop: 600 kr

Ring 21K 2,8g Ø18

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring 14K 3,5g Ø17½

Utrop: 800 kr

Klackring 18K 3,8g skadad

Utrop: 1 200 kr

Ring 22K 2,8g skadad

Utrop: 1 000 kr

Ring 20K 4,5g sliten

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,9g graverad

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K 3,2g skadat

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 11,9g graverad

Utrop: 3 600 kr

Mobiltelefon iphone 4s id:BCG-E2430A defekt,går ej ladda,sprucken med laddare lösenord:ååå

100 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Övrigt

Saz, Baglama, saknar strängar, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Grafiskt blad, signerad Oscar Reutersvärd (1915-2002), Omöjlig figur, numrerad XXXVII/L, 55x35cm, i skadad ram, skadat plastglas

300 kr

Utrop: 375 kr

Läsplatta, Apple iPad Air 2, modellnr.A1567, snr.DMPQ728QG5WR, 16GB, Telenor, med laddare och manual i originalkartong

2 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Mobiltelefon, Samsung galaxy S5 mini, modellnr.SM-G800F, imei:356099064364385, 16GB, Telia, repor, stötskador, med laddare ej original

700 kr

Utrop: 550 kr

Elgitarr Dean Dimebag Razorback, snr.O10052614, i hårt fodral

Utrop: 2 400 kr

Mobiltelefon, Sony Xperia Z2, modellnr.D6503, imei:355609064285280, med laddare, ej original, i skadat fodral

1 200 kr

Utrop: 800 kr