141 - 160 av 274
1...789...14 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 oktober 2016

Klubbad för

VÄSKA, MULBERRY, oversized Alexa, mellanbrun (oak) vattenbuffel, 35x25x14 cm. Visst slitage.

5 000 kr

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, MOSCHINO, Cheap and chic, svart läder, gulemetall detalj nitar, 31x20x11cm,

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, mörkrött skinn, mässingsfärgade detaljer, 26x20x11cm, dustbag

950 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, mulvadsfärgad sctochgrain, ljusbruna läderdetaljer, 25x18x8cm, dustbag, visst slitage och lite skavd på locket.

950 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, sadelväska, mörkblått läder, 18x 20x4cm, lite repor, dustbag

Utrop: 800 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, kikarväska, barndgult läder, 23x22x7cm, visst slitage, dustbag

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, YSL, 100% jacquardsiden, 88x88cm, nougat färgad, paisleymönster

550 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, Horsebite, brunt läder, gulmetall detaljer, 10x19x2cm, mynt, sedel, kontokortsfack, visst slitage, dustbag

1 100 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, GUCCI, svart läder, gulmetall detaljer, grönt och rött band, 37x31x10cm, kvitto, dustbag.

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

VÄSKA, FURLA, beige läder, 34x22x 13cm, dustbag, någon fläck.

400 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, militärgrön canvas, 35x25x11cm, skada i botten.

250 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Chapeau, Annie Faive, 100% siden, 90x90cm, röd, blå, grön, någon fläck.

2 200 kr

Utrop: 1 000 kr

ARMBAND, HERMÈS, Jumbo double, brunt läder, gulmetall spänne längd 36cm, ask ej original stl.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, COACH, svart och grått tyg med mongram, svart skinnlack 20x10x2,5cm, 13st kontokortsfack, mynt, sedel

325 kr

Utrop: 350 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, PRADA, svart veckat läder, stl 37, klack 11cm, skopåsar

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MOSCHINO, 100% siden, 180x 32cm, lila, svart

Utrop: 350 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, TOD´S, brun mocka, stl 41, resårskaft

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, JIMMY CHOO, svart mc-stövel, stl 41, kartong

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, PRADA, 100% siden, 85x85cm, röd bård, svart bakgrund röda blommor

650 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Plånböcker

RESEPLÅNBOK, VERSACE, mörkrött präglat läder, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, 12x23x2cm

600 kr

Utrop: 700 kr