Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 oktober 2016
VÄSKA, MULBERRY, oversized Alexa, mellanbrun (oak) vattenbuffel, 35x25x14 cm. Visst slitage.
VÄSKA, MOSCHINO, Cheap and chic, svart läder, gulemetall detalj nitar, 31x20x11cm,
VÄSKA, MULBERRY, vintage, mörkrött skinn, mässingsfärgade detaljer, 26x20x11cm, dustbag
VÄSKA, MULBERRY, vintage, mulvadsfärgad sctochgrain, ljusbruna läderdetaljer, 25x18x8cm, dustbag, visst slitage och lite skavd på locket.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, sadelväska, mörkblått läder, 18x 20x4cm, lite repor, dustbag
VÄSKA, MULBERRY, vintage, kikarväska, barndgult läder, 23x22x7cm, visst slitage, dustbag
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, Horsebite, brunt läder, gulmetall detaljer, 10x19x2cm, mynt, sedel, kontokortsfack, visst slitage, dustbag
VÄSKA, GUCCI, svart läder, gulmetall detaljer, grönt och rött band, 37x31x10cm, kvitto, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Chapeau, Annie Faive, 100% siden, 90x90cm, röd, blå, grön, någon fläck.
ARMBAND, HERMÈS, Jumbo double, brunt läder, gulmetall spänne längd 36cm, ask ej original stl.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, COACH, svart och grått tyg med mongram, svart skinnlack 20x10x2,5cm, 13st kontokortsfack, mynt, sedel