Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 oktober 2016
Klubbad för
VÄSKA, GUCCI, vintage, beige canvas, ljusbrunt läder, 20x 20x6cm, dustbag, slitage inne på fodret.
VÄSKA, MULBERRY, cremefärgat läder, vitmetalldetaljer, 40x24-30x7cm, dustbag, någon fläck.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, Bandouliere, monogram canvas, 55x30x24cm, lås, adresstagg, vintage från 1990.
Accessoarer Övrigt
ASKAR, LOUIS VUITTON, 2st, bruna med beige utdragslåda, 29x20x10,5cm, 14x14x7,5cm.
SOLGLASÖGON, CHRISTAIN DIOR, vintage, 2562 6117, båagr i gulmetall, brunmelerade skalmar. lite repor
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY, 90% merino ull, 10% cashmere, 120x20cm, rosa, mörkbeige, blårutig