Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 september 2016
MANSCHETTKNAPPAR & BROSCH, förgylld, friherrliga Cederströms vapen, total vikt 22,1 g.
Medaljer Minnen
MEDALJ, silver, OS 1912, ligger i ett originaletui för 3:e pris, diameter 33 mm, vikt 18,2 g.
Medaljer Minnen
2 DELTAGARBRICKOR, silver, OS 1912, den större är förgylld men saknar nål (dessa delades ut till medlemmar av IOC / SOK), total vikt 21,8 g, av Erik Lindberg.
Medaljer Minnen
3 DELTAGARMEDALJER, vitmetall / silver, OS 1912, två originaletuin, total vikt 151,7 g, av Erik Lindberg.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, vintage, Dior Monsieur, bruna skalmar, bågar i vitmetall, tonade glas
PORTFÖLJ, BALLY, vintage, svart läder, gulmetall detaljer, 44x31x7cm, kombinationslås
SOLGLASÖGON, PRADA, vita skalmar, bågar i vitmetall, svarta glas med ett nagg, etui