1301 - 1320 av 1 432
1...656667...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2016

Klubbad för

Ring Pansar 18K 6,9g Ø20¼

Utrop: 3 200 kr

Armring Orm 18K 66,3g

Utrop: 26 000 kr

Armring Orm 18K 39,2g med stenar

Utrop: 15 400 kr

Herrur Marc Jacobs MBM3054 stållänk serienr: 111401 små repor, går ej

375 kr

Utrop: 300 kr

Herrur Tissot 18K Quartz datum med läderarmband nyskick graverad namn går ej

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Herrur Tissot 18K Quartz datum med läderarmband nyskick graverad går ej, med box

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Dopsked S830 29g liten buckla

125 kr

Utrop: 150 kr

Sked S830 28,7g graverad undersida

Utrop: 150 kr

Sked S830 20,6g

150 kr

Utrop: 100 kr

Sked S830 14,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Saltkar S830 36,0g

150 kr

Utrop: 200 kr

Bestickset liten Kniv, Gaffel, Sked S830 78,7g liten defekt på kniv

Utrop: 350 kr

Pokal S830 197,8g liten buckla, flagga

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti S830 124,7g gravyr, bucklor

Utrop: 600 kr

Kaffeskedar 12st S830 149,2g gravyr

Utrop: 750 kr

Parti S830 228,7g serveringsskedar graverade bucklor

Utrop: 1 100 kr

Champagneglas två stycken "Sergel" munblåsta 17cl gulddekorering

200 kr

Utrop: 50 kr

Vinglas elva stycken "Sergel" munblåsta gulddekoration 18cl i kartong

1 000 kr

Utrop: 200 kr

Likörglas sex stycken "Sergel" munblåsta gulddekoration 4cl

275 kr

Utrop: 100 kr

Klockkedja Bismarck 18K 8,5g 44cm

Utrop: 2 500 kr