Ring Pansar 18K 6,9g Ø20¼
Utrop: 3 200 kr
Armring Orm 18K 66,3g
Utrop: 26 000 kr
Armring Orm 18K 39,2g med stenar
Utrop: 15 400 kr
Herrur Marc Jacobs MBM3054 stållänk serienr: 111401 små repor, går ej
Utrop: 300 kr
Herrur Tissot 18K Quartz datum med läderarmband nyskick graverad namn går ej
Utrop: 2 400 kr
Herrur Tissot 18K Quartz datum med läderarmband nyskick graverad går ej, med box
Utrop: 1 800 kr
Dopsked S830 29g liten buckla
Utrop: 150 kr
Sked S830 28,7g graverad undersida
Sked S830 20,6g
Utrop: 100 kr
Sked S830 14,9g
Utrop: 75 kr
Saltkar S830 36,0g
Utrop: 200 kr
Bestickset liten Kniv, Gaffel, Sked S830 78,7g liten defekt på kniv
Utrop: 350 kr
Pokal S830 197,8g liten buckla, flagga
Utrop: 1 000 kr
Parti S830 124,7g gravyr, bucklor
Utrop: 600 kr
Kaffeskedar 12st S830 149,2g gravyr
Utrop: 750 kr
Parti S830 228,7g serveringsskedar graverade bucklor
Utrop: 1 100 kr
Champagneglas två stycken "Sergel" munblåsta 17cl gulddekorering
Utrop: 50 kr
Vinglas elva stycken "Sergel" munblåsta gulddekoration 18cl i kartong
Likörglas sex stycken "Sergel" munblåsta gulddekoration 4cl
Klockkedja Bismarck 18K 8,5g 44cm
Utrop: 2 500 kr
Tisdag 30 aug 2016