1281 - 1300 av 1 432
1...646566...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2016

Klubbad för

Ring vitguld 18K 1,7g Ø16½ med diamant 1xca0,01ct behöver rodieras om

Utrop: 500 kr

Halskedja Pansar 18K 1,4g 36cm

Utrop: 550 kr

Halskedja 18K 2,0g 45cm

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 1,0g

Utrop: 500 kr

Hänge 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

Hänge Hjärta 18K 0,2g

Utrop: 100 kr

Hänge Hjärta 18K 0,3g små skador finns

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti 18K 6,7g

Utrop: 2 100 kr

Hänge 14K 3,0g repigt

600 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja 18K 5,6g 41cm skadad

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 6,5g

Utrop: 3 000 kr

Örhängen ett par Elefanter 18K 0,6g

275 kr

Utrop: 250 kr

Halskedjor tre stycken S925 8,1g 36-42cm förgyllda

100 kr

Utrop: 125 kr

Halscollier 18K 77,3g 45cm

20 500 kr

Utrop: 24 500 kr

Ring vitguld 18K 6,1g Ø17¾ diamanter 12xca0,04ct och blå sten

3 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 2,9g Ø17 med diamanter 6xca0,005ct

Utrop: 1 500 kr

Ring vitguld 18K 7,8g Ø17¾ med diamanter 51xca0,02ct

3 100 kr

Utrop: 3 800 kr

Parti 18K 20,9g gravyr, defekter

Utrop: 6 200 kr

Halskedja Ankarlänk 14K 4,5g 50cm

Utrop: 1 100 kr

Hänge Kors 18K 3,0g

Utrop: 1 400 kr