Ring vitguld 18K 1,7g Ø16½ med diamant 1xca0,01ct behöver rodieras om
Utrop: 500 kr
Halskedja Pansar 18K 1,4g 36cm
Utrop: 550 kr
Halskedja 18K 2,0g 45cm
Utrop: 800 kr
Hänge 18K 1,0g
Hänge 18K 0,4g
Utrop: 200 kr
Hänge Hjärta 18K 0,2g
Utrop: 100 kr
Hänge Hjärta 18K 0,3g små skador finns
Parti 18K 6,7g
Utrop: 2 100 kr
Hänge 14K 3,0g repigt
Utrop: 750 kr
Halskedja 18K 5,6g 41cm skadad
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K 6,5g
Utrop: 3 000 kr
Örhängen ett par Elefanter 18K 0,6g
Utrop: 250 kr
Halskedjor tre stycken S925 8,1g 36-42cm förgyllda
Utrop: 125 kr
Halscollier 18K 77,3g 45cm
Utrop: 24 500 kr
Ring vitguld 18K 6,1g Ø17¾ diamanter 12xca0,04ct och blå sten
Utrop: 2 400 kr
Ring 18K 2,9g Ø17 med diamanter 6xca0,005ct
Utrop: 1 500 kr
Ring vitguld 18K 7,8g Ø17¾ med diamanter 51xca0,02ct
Utrop: 3 800 kr
Parti 18K 20,9g gravyr, defekter
Utrop: 6 200 kr
Halskedja Ankarlänk 14K 4,5g 50cm
Utrop: 1 100 kr
Hänge Kors 18K 3,0g
Utrop: 1 400 kr
Tisdag 30 aug 2016