141 - 160 av 1 371
1...789...69 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2016

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Altsaxofon Alpha by Trevor James med guldfärgad pläterad kropp, pärlemoknappar. Lämplig spelålder 7-10år. 1,9kg förenklad mekanik. Ligger i hårt fodral.

Utrop: 2 400 kr

Golvvas, stengods design Gunnar Nylund Rörstrand brun glasyr 61cm skada i stengods nere vid fot och 2 mitt på bältet, slitage runt bältet och liten repa på hals

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Porslinsfat på fot Rörstrand Ø225mm plus öron med gulddekor(något slitet) spricka på ena sidan

25 kr

Utrop: 100 kr

Kikare äldre modell missfärgningar i metall går ej att zooma

250 kr

Utrop: 125 kr

Skålar i glas 3 st

200 kr

Utrop: 50 kr

Porslin Rörstrand m gulddekor(sliet) 3 Mattallrikar Ø257mm, 3 förrättstallrikar Ø220mm (flisa på baksida,spricka på framsidan på ett fat) 3 assietter Ø183mm (nagg m 2 sprickor på 1 fat) 3 Djupa tallrikar Ø256mm 1 Fat på fot Ø180mm plus öron(1 spricka)

Utrop: 500 kr

Solglasögon Ray-Ban Round 3447 med guldfärgade metallbågar(tuggade missfärgade öronbågar)

425 kr

Utrop: 300 kr

Ljusstake Löfman fylld Silver (liten buckla längst ner på fot)

600 kr

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 0,6g

Utrop: 275 kr

Hänge 18K 0,5g skadad

Utrop: 150 kr

Parti Silver 835 11,5g skadat/trasigt

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver 925 33,6g skadat/trasigt

125 kr

Utrop: 125 kr

Halskedjor Venezia 2st med varsitt hänge Silver 42cm 50cm 8,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge med vit sten, Ring med vit sten Silver 835 Ø17¼ 10,4g

750 kr

Utrop: 50 kr

Ring med brun sten Sterlinsilver Ø15 15,4g design SYS

325 kr

Utrop: 300 kr

Hänge med grönmelerad sten Silver 15,6g

225 kr

Utrop: 200 kr

Brosch Silver 925 8,5g Alton

200 kr

Utrop: 75 kr

Halscollier med lila stenar Silver 43,5cm 26,0g

650 kr

Utrop: 375 kr

Halscollier med sten design TSR Denmark 40cm Sterlingsilver 11,8g

325 kr

Utrop: 250 kr

Armband Silver 830 19cm 34,0g

Utrop: 500 kr