Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2016
Klubbad för
Armbandsur Omega Constellation Manhattan chronometer, quartz med datum, 32,5mm, stål/guld länk med viklås. Med box (ej orginal) 80-Talet
Kristallskål Orrefors Gunnar Cyren Ø23,5cm Höjd:14cm. Graverad För nit och redlighet, i rikets tjänst. i Box
Mobil Apple iPhone 4S 16GB Modell:A1387 olåst, med hörlurar, saknar laddare, i orginalkartong IMEI:013057004969304, Srn:SDNPH8EXQDTD2 Något naggad