1361 - 1371 av 1 371
1...676869 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2016

Klubbad för

Parti guld 18K skevt/defekt 29g

Utrop: 8 900 kr

Ring 18K med stenar, öppen skena något skev, Øca18-19 Brv 5,3g

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K med sten skev i skenan Ø19¼ Brv 3,2g

Utrop: 1 000 kr

Halsband Venezia 18K 54cm 2,8g

Utrop: 1 000 kr

Ring med stenar 18K Ø19 Brv 2,5g

Utrop: 1 100 kr

Hänge med sten 18K Brv 1,6g

Utrop: 750 kr

Armbandsur Omega Constellation Manhattan chronometer, quartz med datum, 32,5mm, stål/guld länk med viklås. Med box (ej orginal) 80-Talet

3 900 kr

Utrop: 4 500 kr

Kristallskål Orrefors Gunnar Cyren Ø23,5cm Höjd:14cm. Graverad För nit och redlighet, i rikets tjänst. i Box

800 kr

Utrop: 300 kr

Mobil Apple iPhone 4S 16GB Modell:A1387 olåst, med hörlurar, saknar laddare, i orginalkartong IMEI:013057004969304, Srn:SDNPH8EXQDTD2 Något naggad

550 kr

Utrop: 600 kr

Max Power fitness band med Bluetooth, IOS 6,0+/Android 4,3+

50 kr

Utrop: 50 kr

50 kr

Utrop: 50 kr