1321 - 1340 av 1 371
1...66676869 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2016

Klubbad för

Kamera Nikon F-801s med 2st Kamera objektiv Sigma 35-70mm/ 75-300mm

600 kr

Utrop: 150 kr

Ring 18K trasig skena, 2G

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K med sten, trasigt/defekt Brv 14g

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K med sten Ø19¾ 3,9g

Utrop: 1 700 kr

Myntliknande föremål, 5st 5Kronor varav 4st 1955, en 1954. 40% silver Brv 90,2g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 förgyllt silver, graverad 16,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø20¾ 10g

Utrop: 250 kr

Klockor Gant

Armbandsur Gant Bedford W10385 48mm, datum, kvarts, kronograf rostfritt stål med gummiarmband

850 kr

Utrop: 450 kr

Hänge med sten 14K tvåfärgat Brv 1,4g

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 4st Silver S830 11,5cm 43,6g

175 kr

Utrop: 150 kr

Mobiltelefon Sony Xperia Z2 Modell D6503, 16GB, operatörslåst till 3, spricka på baksidan, simkortslucka lös, små repor på skärm, saknar laddare IMEI: 354724060871537

325 kr

Utrop: 750 kr

Ring Edblad, stål, Modell:Mist ring small-16,8mm

Utrop: 100 kr

Ring Edblad, stål, Modell:Rebecca ring cz small-16,8mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Halscollier Bijouteri med sten 42cm, liten missfärgning vid lås

50 kr

Utrop: 100 kr

parti silver S925 3st defekta ringar 12g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 Ø17¾ 10,2g

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

HAlsband Singapore 9K 42cm 1g

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring 14K skev skena 0,8g

150 kr

Utrop: 200 kr

Damur Tissot 18K manuell med läderarmband, monogram på bakboett. Brv 10,6g

750 kr

Utrop: 700 kr