Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2016
Klockor Helvetia
Helvetia, herrur, modell Miami Beach, automat, stål med skadat läderimitationsband, datum, repigt glas,
Herrur, Champion, Boost C3043, quartz, kronograf, datum, stål med stållänk, viklås, repigt glas
Klockor Gant
Damur, Gant, Bedstone, nr: 1065, quartz, går ej, datum, kronograf, mineralglas, pärlemorurtavla, AM/PM, stål med gummiband, saknas sten på glasring, repig
Herrur, Champion, Legend, nr:C5442, quartz, datum, safirglas, repigt, stål med läderband
Longines, fickur, två boetter S800, boettnr.4236159, liten sekundvisare, repigt plastglas, med klockkedja i metall, i ask
Fickur, boettnr.43730, lös bakboett, går ej, liten sekundvisare, skadad ur tavla, smuts på insidan av glaset, nyckeldragare, klockkedja, skadat etui
Herrur, Tissot, Seastar, 18K, brv. 28,7g, quartz, datum, graverad, läderband, i originalkartong
Herrur, Tissot, 18K, brv. 31g, nr:H674330, quartz, datum, graverad, läderband, i originalkartong
Akustisk gitarr, Bjärton, Nashville, nr: 224837, repor, skador på träet, detalj vid strängfästet saknas, i hårt fodral, skadat
Batteridriven elgitarr, Rusta, Mini 7655-0028, repor, stötskada på baksidan av halsen, med extra strängar i mjukt fodral