421 - 440 av 1 371
1...212223...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2016

Klubbad för

Skål 1st , Hackefors, Ø23cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, JIE Gantofta, kvinna med barn, höjd 21cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake 1st, Figuriner 2st

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Stockholms glasbruk Skansen, design Ture Berlund, höjd 6cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, FM konstglas Ronneby Sweden, höjd 7cm, längd 17cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Bordsur

Bordsur, fungerar ej, slitet, bucklig lucka, stötskador, med nyckel

350 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S925 14,0g

150 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 11st, S830 154,5g 120mm, modell Prinsess, i ask

550 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 3st S830 44,7g 124mm, modell Viktoria

175 kr

Utrop: 150 kr

Vas, Orrefors, modell Fleur, höjd 18,5cm, repig och naggad

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors, modell Fleur, höjd 11,5cm Ø16cm, repig i botten

75 kr

Utrop: 75 kr

Bordslyster 1 par, på marmor-socklar, med prismor

300 kr

Utrop: 375 kr

Kaffekoppar 7st, Gustavsberg, design Stig Lindberg, modell Blå Husar, glasyrdefekter

600 kr

Utrop: 425 kr

Solglasögon, Odd Molly, modell M21 9317, i Timberlandfodral

600 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 1,5g, skev, med sten

375 kr

Utrop: 450 kr

Vas, Skruf, Lars Hellsten, höjd:13cm, nagg i kantenn

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål i glas, höjd:6,5cm Ø13,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål i glas, hjöd:9cm Ø12,5cm, julmotiv

Utrop: 50 kr

Skål i glas, höjd:6,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figuriner 2st. en i glas, höjd:12cm, en i stengods, höjd:10cm

25 kr

Utrop: 50 kr