181 - 200 av 1 371
1...91011...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 augusti 2016

Klubbad för

Pärlcollier doserade saltvattenspärlor Akoya 0,03-0,07mm 60cm med Silverlås 835

400 kr

Utrop: 500 kr

Halscollier Silver 800 br.vikt 41,8g med orangefärgade stenar 43cm

800 kr

Utrop: 425 kr

Armband Silver 15,9g Bismarck

225 kr

Utrop: 275 kr

Brosch Silver 9,3g

125 kr

Utrop: 125 kr

Fingerborg Silver 3,8g

Utrop: 125 kr

Brosch med stenar 3,8g(stenar saknas)

25 kr

Utrop: 50 kr

Soppskedar, 9st, porslin 1st i udda modell

50 kr

Utrop: 100 kr

Hörlurar Marshall Monitor i originalförpackning med anslutningssladd

700 kr

Utrop: 500 kr

Hårddisk LaCie 500Gb snr:1283902100897

275 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Midi-controller iRig Keys snr:0020120720001836 utan sladdar

200 kr

Utrop: 250 kr

Skeppsljusstake Mässing Skultuna kan även vägghängas i originalkartong

325 kr

Utrop: 200 kr

Vas Mässing Skultuna 18,5cm hög i originalförpackning

200 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, ett par, Mässing Skultuna trearmad i originalkartonger

500 kr

Utrop: 600 kr

Ljuslyktor, ett par, Mässing Skultuna i originalförpackning

250 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar, 3 st, Mässing Skultuna ca 20,5cm höga design Tulpan av Pierre Forsell

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar, ett par, Mässing Skultuna Mariarosen med varsin ljusmanchett i glas i originalförpackning

275 kr

Utrop: 300 kr

Karolinerbägare, 6st, Mässing Skultuna med förgylld nederdel i originalbox

475 kr

Utrop: 500 kr

Vas Mässing Skultuna ca 17,5cm hög bruksbar till en blomma

200 kr

Utrop: 75 kr

Ljussläckar Mässing Skultuna ca 12,5cm hög

700 kr

Utrop: 75 kr

Halsduk Louis Vuitton vinröd silke/ull bruksslitage

700 kr

Utrop: 500 kr